Продължава турнирът Копа Америка 2021 в Бразилия. В срещата от груповата фаза домакинът на турнира победи много трудно с 2:1 Колумбия дълбоко в добавеното време.

Бразилците губеха до 78-та минута, след като в 10-та минута Луис Диас откри резултата.

В 78-та минута Роберто Фирмино успя да изравни.

Бразилия стигна до гол в 10-а минута от добавеното време, когато Каземиро се разписа.

В другия мач от групата Еквадор и Перу си спретнаха 2:2.

В 23-та минута Тапия от Перу си отбеляза автогол, а в добавеното време на първата част Прециадо удвои преднината на еквадорците.

Лападула в 49-та минута върна Перу в мача, а Карийо в 54-та минута изравни резултата за крайното 2:2.

Играчът на ЦСКА-София Жорди Кайседо влезе като резерва за Еквадор в 82-та минута.

След четвъртите срещи от груповата фаза Бразилия спечели групата си и се класира за четвъртфиналите. Към елиминациите продължава и Колумбия.

В последния кръг от групите Бразилия играе с Еквадор, а Венецуела с Перу.

В класирането Бразилия е с 9 точки, Колумбия с 4, Перу също е с четири, а Еквадор е с две, на последното място е Венецуела също с две. За четвъртфиналите се класират първите четири тима, отпада само последният.