Спартак загуби с 1:2 гостуването си на Саяна в мач от втори кръг на Югоизточна трета лига.

Днес бяхме брутално ощетени от безобразния съдия Мустафа Шефкет от Кърджали.

Гладиаторите изиграха отличен мач, но не бяха оставени да играят от самозабравилия се съдия.

Домакините откриха резултата в началото на мача с гол на Христов.

До края на първтото полувреме на два пъти Георги Лазаров можеше да изравни.

В 45' и Кирил Георгиев имаше отлична възможност, но точно преди да стреля топката му бе избита в корнер, след който съдията незнайно защо реши веднага да свири край на полувремето.

В 55' Кирил Георгиев нахлу в наказателното поле и постави топката на главата на Георги Лазаров, който от близо вкара за 1:1.

След попадението започна голямата сеч на Шефкет, който се опитваше по всякакъв начин да избута Спартак в собственото накзателно поле, а само за 10 минути даде 5 жълти картона и червен на спортния директор Денис Хасан.

Съдията отсъди 3 минути продължение, но остави мача да се играе до гол. В 95- тата минута и 37 секунди отсъди безумен фаул в полето на Спартак, от който последва и гол.

За втори пореден мач Спартак е брутално ощетен от съдийството.

В следващия кръг, на 21 август, от 18:00 часа Спартак приема тима на Черноморец.