Немският футболен отбор Байер Леверкузен най-накрая установи, че има еднаква емблема с български клуб.
От бившият отбор на Димитър Бербатов публикуваха меме в официалната си страница във Фейсбук.
На нея са показани емблемите на Байер Леверкузен, Вихър Славяново и немския Голденщад.
Страницата на Вихър Славяново също е тагната в публикацията, а на нея и собственикът на Световната федерация по кеч - Винс Макмеън.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
388
Испания този път не сгреши и разгроми Саудитска Арабия
21.06.26 21:01
286
Вратарят на Кюрасао стана рекордьор по спасявания на световно
21.06.26 20:14
418