Англия записа втора разгромна победа в евроквалификациите. В нашата група А Трите лъва не проявиха никаква милост като гости на Черна гора и отново вкараха пет гола, побеждавайки с 5:1. В първата среща албионците сразиха Чехия с 5:0.

Марко Вешович откри за домакините в 17-ата минута, но това само подразни англичаните, които стигнаха до пълен обрат още до почивката. Майкъл Кийн (30) изравни, а след това Рос Баркли (38) изведе Англия напред в резултата. Халфът на Челси вкара втори гол през второто полувреме в 59-тата минута, а Хари Кейн (71) и Рахийм Стърлинг (81) оформиха разгрома. Така Англия вече има шест точки и голова разлика 10:1 след първите два кръга и, както се очакваше, се очертава като абсолютен фаворит за първото място в групата.