Собственикът на Ботев Антон Зингаревич подари на две от легендите на Ботев снимки в рамка от тяхната кариера. По случай 110-годишнината на клуба и 60-годишнинатаот първата спечелена Купа на страна от Ботев бяха наградени Иван Занев и Георги Разложки.
Двамата бяха в състава през 1962г., когато Ботев печели първата си Купа след успех с 3:0 във финала в София срещу Дунав Русе.
Награждаването е част и от отбелязването на 110-годишнината на Ботев.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев разгроми Спартак (Плевен) в първата си контрола
23.06.26 21:11
469
Ботев отново с дубъл, ще играе в Трета лига
23.06.26 13:49
324
Ботев взе централен защитник от Уганда
22.06.26 17:25
508