Проспахме първото полувреме и затова не успяхме да победим, каза старши треньорът на Ботев Николай Киров след равенството 1:1 със Славия в Коматево. Преди почивката губехме единоборствата, не владеехме инициативата и логично допуснахме гол. През второто полувреме излязохме мотивирани, създавахме положения и заслужено изравнихме. След нашето попадение играта се накъса, динамиката се загуби и затова не успяхме да създадем ситуации за гол. Разделихме си по едно полувреме и смятам, че равенството е закономерно, коментира Киров. Стивън Петков е млад играч и тепърва ще се доказва още повече, а и вече започва укрепва физически след контузията, която имаше, допълни старши треньорът.

Киров призна, че е водил разговори с ръководството да остане на поста си и за следващия сезон и каза, че на 99 процента нещата са уточнени. Той допълни, че шефовете ще предложат удължаване на договора на вратаря Иван Чворович, който гледа и към чужбина. Белия не изключи да има продадени играчи. Все още е рано да мислим за мача с Литекс за Купата, завърши Киров.