Ръководството на Ботев официално обяви, че на 6 юни ще бъде обявено бъдещето на клуба.
Ето какво написаха от Ботев:
Уважаеми ботевисти,
Ръководството на ПФК “Ботев” ще направи официално изявление към цялата “жълто-черна” общност в петък, 6 юни, когато привържениците на Ботев Пловдив ще научат всичко, което касае бъдещето на клуба.
Предварително благодарим за проявеното разбиране и търпение.
С уважение,
Ръководството на ПФК “Ботев”
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
287
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
767
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274