Започна подмяната на терената на стадион "Христо Ботев". Припомняме, че заради проблема с тревата беше взето решение да се направи чисто нов терен веднага. Това наложи мачовете Ботев - Локомотив София и България - Беларус да се играят съответно на базата в Коматево и в София.
Ето какво написаха от клуба:
Ремонтът на тревната настилка на стадион „Христо Ботев“ е в ход.
Скоро домът на Ботев и националния тим на България отново ще е с познатия блясък.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
311
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776