1:1 приключиха в Милево, местния Марица и Ботев III (Пловдив). Срещата е от десетия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите започнаха по-добре. Превесът им се завържа до 20-ата минута. После домакините взеха инициативата. Липсваха обаче критичните моменти пред вратите.

Поделеното надмощие продължи и през втората част. В средата й, Теодор Андреев оползотвори центриране от фланга на съотборник, реализирайки с глава – 1:0. Пак с глава, но след центриране от корнер Александър Карталов възстанови равенството.

В междинния кръг в сряда Ботев 3 посреща Локомотив 2 в пловдивско дерби.

Ботев 3 е трети с 3 точки и все още без победа, а дубълът на Локо е пети с 18 точки.

Марица Милево: Мартин Димитров, Мартин Здравчев, Михаил Митев, Радослав Влашев, Тодор Шакин, Антон Маргаритов, Мирослав Кайраков, Сезай Ахмед, Диян Чойнев, Теодор Андреев, Иван Кирев

Ботев 3: Дениз Русев, Петър Иванов, Димитър Драганов, Светослав Тодоров, Светлозар Джуров, Добромир Павлов, Кристиян Хаджиниколов, Радостин Георгиев, Александър Карталов, Николай Хаджиев, Николай Стрехин