Приключиха дебатите по вота на недоверие към кабинета "Желязков". Гласуването ще бъде бъде утре в 14.30 часа.
Това е втори вот към правителството и е внесен от ПГ на МЕЧ с подкрепата на "Възраждане" и "Величие", а мотивите са провалът на правителството в борбата срещу корупцията.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Василев: Параметрите на Бюджет 2026 са по-скандални от тези, които свалиха кабинета „Желязков"
24.06.26 18:05
602
Премиерът: Дефицитът в бюджета ще бъде доста над 3%
24.06.26 10:30
706
Делян Добрев вече не е депутат
24.06.26 10:15
639