Правителството определи нови представители на Министерския съвет в Националния съвет за тристранно сътрудничество. Това са Томислав Дончев - заместник министър-председател и министър на иновациите и растежа, и Борислав Гуцанов - министър на труда и социалната политика.
Съгласно Кодекса на труда НСТС се състои от по двама представители на МС, на синдикатите и на работодателите. Съветът се ръководи от заместник министър-председател.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пеканов: Близо 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
22.06.26 09:49
82