Хакер е направил фалшив профил на Бойко Борисов в платформата "Telegram". Това съобщи самият Борисов през профила си във Фейсбук. Лидерът на ГЕРБ добавя, че вече е сигнализирал службите относно случая.
Ето какво още написа Борисов:
"Някой е направил профил в приложението “Telegram” с моят телефонен номер. Профилът е фалшив, нямам “Telegram” и каквито и да е било други приложения! Всички съобщения, които се изпращат в “Telegram” с моят номер и от други приложения, са фалшиви! Вече съм подал сигнал в ГДБОП!"
Още от категорията
Виж всички
Радев: България е достигнала прага на възможностите си да предоставя военна или финансова подкрепа за Украйна
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
Йордан Цонев напуска политиката
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.