ВиК авария е станала днес в центъра на Пловдив. До 17 часа без вода ще бъде районът около ул. "Капитан Райчо" №35. Ремонт пък остави на сухо жителите на квартал „Остромила”, където също се очаква водоснабдяването да бъде възстановено до 17 часа.
Три села от областта също са без вода. Това са Драгойново, Царимир и Мало Крушево.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
След публикация на TrafficNews: Полицията установи шофьора с опасното каране в „Тракия"
27.06.26 21:30
4794
БАБХ възбрани близо 5 тона храни
27.06.26 17:22
704