Голямата ВиК авария в район „Тракия“ е отстранена, съобщиха от водното дружеството. Цяла нощ екипите му са работили, за да може да възстановят водоподаването. Причината за безводието е, че на бул. „Санкт Петербург“ се е пукнал захранващ водопровод Ф546.
Макар аварията да е отстранена, е необходимо време, за да бъде възстановено нормалното водоподаване до високите етажи на блоковете. Очаква се скоро водата да потече от чешмите.
Екипите на ВиК продължават да работят по отстраняване на другата авария на ул. „Д-р Владо“ 46, но все още не е посочен час на приключване.
Кметът на Тракия: ВиК не спират да работят по голямата авария, но може да няма вода цяла нощ
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?