Курбан за здраве и благополучие ще бъде раздаден утре, 20 юли в храм Св. Пророк Илия в район "Източен" от 10:00 часа.
Поводът е навършване на 93 години от освещаването на храма и отбелязване на църковния празник Илинден с празнична света литургия, която ще бъде отслужена от отец Ангел.
След нея ще бъде раздаден курбана от Църковното настоятелство и спомоществователи миряни от енорията.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Архимандрит Евтимий е новият председател на Църковното настоятелство в храм „Свето Преображение Господне" в район „Тракия"
28.06.26 11:49
242