Минути, след като от кв. Столипиново се изви гъст черен пучек, дим се издигна и над Шекер махала. За това сигнализираха читатели на TrafficNews. Към момента не е ясно какво гори и дали е умишлено запалено, към мястото пътуват екипи на пожарната.
Очаквайте подробности!




Отново! Камари с боклуци горят в Столипиново, четири пожарни се борят с пламъците
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Архимандрит Евтимий е новият председател на Църковното настоятелство в храм „Свето Преображение Господне" в район „Тракия"
28.06.26 11:49
236