20-годишен е паднал днес от покрива на къща на ул. "Чернишевски" в Пловдив. Това е е станало в 12.23 часа, съобщиха от Центъра за Спешна помощ. Той е получил тежки счупвания и е откаран с линейка в УМБАЛ "Свети Георги". Състоянието му е тежко и лекарите се борят да го стабилизират. Според първоначалната информация младежът е редял керемиди, някои от тях се счупили и това довело да падането му.
18-годишен пък пък е полетял от вишка в село Радиново, а медиците от Спешна помощ са го транспортирали с контузии в Университетската болница в Пловдив.
Дежурните медици били изумени, че двамата младежи са работили на открито в адската жега. "Започнати сме с двата случая и изпратихме наши експерти да проверят на място как се е стигнало до инцидентите", заяви директорът на Инспекцията по труда в Пловдив Атанас Чернаев за 24часа.
Още от категорията
Виж всички
Владимир Дончев: България губи милиарди и доверие, ако се отдръпне от подкрепата за Украйна
Пловдивската полиция с кампания срещу наркотиците сред децата
Акценти
Виж всички
Управителят на НЗОК подаде оставка
Кола се заби в мантинелата на АМ „Тракия" край Пловдив