Младежът Лео, който има аутизъм и епилепсия си е у дома! За това съобщиха близки на момчето, които го издирваха през последните два дни.
Благодарение на хилядите споделения във Фейсбук, близките му се успели да го открият именно чрез пост в социалната мрежа стана ясно. В крайна сметка Лео е открит жив и здрав, става ясно от момиче на име Поли Томова. Тя благодари на всички фейсбук потребители за съдействието и споделянето.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
344
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1607