Арестуваха 45-годишен мъж, опитал да обере магазин в Пловдив. Действието се разиграло на 4 май около 14 часа в магазин Кауфланд на бул. „Цариградско шосе“ .Мъжът е преминал след касовата зона с неплатена стока.
Пристигналият автопатрул открил в мъжа бутилка уиски на стойност 80 лв. По случая е образувано бързо производство за престъпление.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1037
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
392