Пиян циганин предизвика тежка катастрофа тази нощ в Пловдив, съобщи читател на TrafficNews.bg
Мъжът от ромски произход участвал в състезание на ул. „Георги Бенев” малко след полунощ. По време на гонката обаче изгубил управление и се забил челно в такси.
На място за минути са пристигнали линейки, както и екипи на КАТ, чиято сграда се намира на метри от инцидента. Ромът, който е от пловдивската Шекер махала, е откаран в тежко състояние в болница. За преглед до лечебното заведение е транспортиран и таксиметровия шофьор.
„Като излезе от колата, циганинът беше супер пиян, подобно нещо е недопустимо, кой им дава да пият и да карат, толкова много жертви взе алкохола в последните дни”, заяви пред TrafficNews.bg колега на пострадалия таксиметров шофьор.
Снимките от мелето тази вечер - вижте в галерията.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Абсурд: Фирма на д-р Ненко Василев осъди Здравната каса, проправя си път отново да продава инвалидни колички
Агресия преди "София Прайд": Нападнаха 16-годишно момиче