Служители на чистотата в столичния квартал „Дружба“ намериха шокираща находка - новородено, оставено в найлонов плик в района на пазара, научи GlasNews.bg.
Жена е подала сигнал на 112 малко след 15 часа. Тя заявила, че има бебе в черен чувал край пазара в "Дружба" 1. На място веднага са били изпратени екипи на полицията и спешна помощ.
Според първоначалните данни бебето е недоносено - родено е около 20-а гестационна седмица, което отговаря на 5-ия месец от бременността.
На място вече текат действия от отговорните служби.
Криминалисти от Столична дирекция на вътрешните работи (СДВР) извършват оглед на място.
Очаквайте подробности!
Още от категорията
Виж всички
Спипаха апаш във Велинград, откраднал алкохол и парфюми
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?