Спипаха двама крадци в Пещера. В края на март неизвестни успели да свалят комарник от дограма на къща в Пещера. От там апашите влезли през незатворен прозорец вътре и извършил кражба на телевизор.
След разследване полицаите хванали и двамата апаши - Б.Ш.21г. и Х.И.- 21г. У тях е намерен и откраднатия телевизор. Двамата са задържани в ареста, а по случая се води досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
7888
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
2905
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
885