Под ръководството на Районна прокуратура - Елин Пелин се наблюдават двадесет и три досъдебни производства. Те се водят срещу лица, които са преминали през КПП-тата на София с фалшиво попълнени декларации.
Нарушителите са били хванати само за два дни, а именно понеделник и вторник, когато масово софиянци се прибираха към столицата.
Работата по досъдебните производства продължава като разследването по тях се води от разследващи полицаи при ОД на МВР – София област.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1341
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
622
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1053
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674