Зарязаха такси по средата на пътя късно снощи. Това се случи на бул. "Санкт Петербург", близо до Лаута, съобщи читател на TrafficNews.bg. Първоначално предполагали, че таксито е аварирало и гумата е била открадната. Другата версия за оставеното такси на самотек е, че гумата му е била спукана. Вероятно таксиметровата кола е нощувала на пътя, като така е създала предпоставки за инциденти.
"Когато минахме от там, нямаше никой около таксито, беше си зарязано на пътя", пише читателят ни.

TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Как да се предпазим от смъртоносни случаи по морето
22.06.26 09:33
288
Мъж загина при пожар в къща в бургаско село
22.06.26 08:46
170