Вандал се озова в ареста в Асеновград. 24-часовата мярка за неотклонение е взета спрямо 37-годишен местен жител, счупил стъкла на фирмен микробус „Мерцедес“ на пл. „Ново време“.
Сигналът за посегателството е получен вчера по обяд. Срещу мъжа е образувано бързо производство.
Снимка: Архив
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
126
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1015
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
822