Шофьорът на обърнатия по таван автомобил на АМ Тракия, първо се блъснал в мантинелата, съобщиха от МВР. Инцидентът стана на 131-км, посока София.
За щастие няма пострадали, произшествието е отработено е по административен ред. Колата е вдигната, пътното платно е освободено,
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заради пътуване до Пампорово на жената на Мицкоски: Скопие сезира НАТО и иска извинение от София
24.06.26 15:08
1125
Увеличават социалната пенсия за старост
24.06.26 13:43
666