Софиянци излязоха на протестно шествие с искане за мир в Палестина. Демонстрацията се провежда в центъра на столицата, но оказва се - не е съгласувана с общината.
Има негативно становище на Столичната дирекция на вътрешните работи и ДАНС, съобщи БНТ.
Въпреки това с палестински знамена и лозунги хората се събраха, за да изразят подкрепата си към палестинския народ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
65 милиарда оборот или хиляди разбити съдби? Кое лице на хазарта гледа властта у нас
27.06.26 13:09
1384