Повечето банкомати в града са празни и не работят, алармират читатели. Явно пловдивчани масово теглят пари, за да подсигурят празничните трапези и в един момент автоматите са спрели да пускат левове. Явлението е обичайно не само за празниците, но и за уикендите, като се очаква положението да се нормализира през работните дни.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
„Най-страшното в едно училище е тишината": Директорът на гимназията с емоционални думи за загиналия Иван
26.06.26 13:17
374
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
268