Ново огнище на COVID-19 е било установено в Кюстендил. Четирима души от персонала на Домa за хора с умствена изостаналост в кюстендилското село Преколница са дали положителни проби за коронавирус. Това съобщи кметът на града Петър Паунов, цитиран от Нова.
Направени са тестове на всички обитатели на дома и на членовете на персонала. Очакват се резултатите от тях.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Как да се предпазим от смъртоносни случаи по морето
22.06.26 09:33
116
Мъж загина при пожар в къща в бургаско село
22.06.26 08:46
146