Вандали заляха колата на чешки гражданин с боя! Автомобилът е бил паркиран в Карлово и е започнато досъдебно производство срещу неизвестен извършител. Вандалският акт е извършен на 19 април.
Сутринта около 7.30 часа 47-годишният мъж открил автомобила си „Шкода Октавия” залят с ацетонова боя. Колата е била паркирана на улица „Тодор Каблешков”. Нанесените щети са в процес на изясняване. Полицията издирва вандалите.
Снимка: Архив
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
68
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
442