Общо четирима военнослужещи и деветима цивилни служители на Министерството на отбраната са с COVID-19. Това обяви началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов пред Нова телевизия.
Състоянието на всички заразени е стабилно.
"Не се наложи да действаме пряко в борбата с коронавируса, но поддържаме непрекъсната готовност да се включим, ако се наложи", поясни още адмирал Ефтимов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Как да се предпазим от смъртоносни случаи по морето
22.06.26 09:33
452
Мъж загина при пожар в къща в бургаско село
22.06.26 08:46
190