Звездата на "Пайнер" Преслава беше през уикенда в Пловдив и въпреки отрицателните стойности на термометъра, тя прекара няколко часа навън, в студа. Певицата бе забелязана с приятели на Гребната база.
Тя обаче не се престраши да се разходи върху дебелата ледена кора, покрила канала. Вместо това направи една обиколка на базата и се снима с прекрасен екземпляр от порадата чау чау.
Как се забавляваха пловдивчани на леда четете ТУК!
TNS.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2531
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1646