Наследникът на фабриката за колбаси "Елко" Васил Гавраилов е на път да скъса с ергенлъка. До този момент остава точно седмица и снощи младият бизнесмен събра приятелите си на "последния ергенски запой". Мястото бе клуб "Будас" и под вещото ръководство на Васил Боснешки, купонът бе с интензитета на малък вулкан.
Следващата седмица, пред 270 гости в хотел "Санкт Петербург", Гавраилов ще каже "Да" на любимата си Василена. Очаква се това да бъде една от ВИП сватбите на сезон 2016.


TNS.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2536
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1648