Брюнетката Моника Валериева се щракна в банята на бизне хотел по халат. В опита си да опъне бръчките си и да заглади лицето си манекенката прекалила с туширането и се получил леко комичен ефект... Валериева успяла да изкриви и стената зад себе си.
Дори се появи колаж, на който отгоре пише: "Понякога на стените около лицето на Моника им става лошо". А след него последваха и десетки подигравателни коментари в социалните мрежи!


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2628
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1666