Внукът на Бойко Борисов празнува неговия втори рожден ден. Премиерът побърза да честити празника на малкия Бойко в социалните мрежи.
„Днес си имаме рожденик Бойко. Да расте здрав и щастлив!”, написа Борисов в профила си.
Освен милите думи, премиерът публикува снимка, на която играе карти с най-малкия член на фамилията.
Не закъсняха коментарите от последователите на Борисов. Всички пожелаха на малчугана много здраве и безгрижно детство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2973
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1730