Oмбудсманът Мая Манолова скоро ще стане баба, съобщава "24 часа". Това трябва да стане в началото на лятото, когато дъщеря й Ралица трябва да роди.
По информация на изданието бебето трябва да се роди в началото на юни и ще е момче. Това ще е първото дете на Ралица и нейният съпруг Мартин, като двамата се ожениха миналото лято.
Според запознати името на бебето почти със сигурност ще започва с М, в чест на знаменитата му баба. Това е буквата и на таткото Мартин, както и на бащата на Ралица – съпруг на Манолова от първия й брак.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2616
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1666