Григор Димитров вече е в София. Тенисистът пристигна днес в столицата за участие в турнира "София Оупън". Той кацна на родна земя в компанията на приятелката си - певицата Никол Шерцингер.
Двойката успя да избегне журналистите, които чакаха на ВИП изхода, предаде bTV. Неколцина запалени почитатели на Димитров обаче успяха да се снимат с него и получиха автографи.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2563
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1651