Тир потъна в улица, наподобяваща вида на сметище в Столипиново. За това сигнализира читател на TrafficNews, който е свидетел на случващото се. Действието се развива в най-голямата ромска махала на Пловдив на ул. „Батак”.
Той твърди, че от сутринта се правят опити тежкотоварното превозно средство да бъде изкарано от калта и боклуците, но безуспешно.
„Има 30 тона камък в ремаркето, мъчат се да го изкарат от сутринта, но не успяват”, разказа той.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
11623
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
1977