
С нова наглост от страна на шофьор се сблъска читател на TrafficNews.bg, който ни сигнализира на редакторския ни мейл и изпрати снимков материал.
Както се вижда от кадрите, гъзарски джип с кърджалийски регистрационен номер е спрял на място за хора в неравностойно положение и е отнел правото на инвалидите от място за спиране.
„Надали един инвалид ще кара Х6-ца. Сигурно в Кърджали така е прието да се спира- върху сини места със знаци за инвалиди”, коментира читателят ни.
Тъй като нямаме никакви правомощия, за да санкционираме наглия шофьор, само може да му кажем : Добре дошъл в рубриката ни ” Не ходи пеша, прецакай инвалид”.
От TrafficNews.bg ви благодарим за множеството сигнали, които ни изпращате.
Ако и вие имате снимки, видео или информация за каквито и да било нарушения – изпращайте ги на имейл: redaktor@trafficnews.bg
За още нагли паркирания четете ТУК
TrafficNews.bg
Още от категорията

Първо глобяват, после заспиват! Нощен патрул в Стария град си почива, докато хаосът не спи


Акценти


Откриха изчезналият в Пловдив Даниел

Кари оцеля след жестока катастрофа, за да помага на другите



Адвокат нарече катастрофиралата Дебора "боклук"


