Двама пострадали при катастрофа с три коли. Инцидентът е станал на входа на град Шипка, Старозагорско. Лек автомобил започва да прави завой наляво, но отзад го блъска джип и праща колата му в насрещното движение.
Двама пострадали са откарани в болница. Полиция регулира движението по пътя към проход „Шипка", съобщи Нова телевизия.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Близо 40 пияни и дрогирани шофьори залови полицията днес
23.06.26 19:49
343
Ограничиха движението по АМ "Хемус" заради катастрофирал ТИР
23.06.26 18:18
191