Тир пламна на АМ "Тракия" в посока София. Инцидентът е станал около 44-тия километър на аутобана.
На място има екипи на пожарната и полиция. Трафикът се регулира, затворена е дясната активна лента за движение.
В района се образува задръстване. Шофьорите трябва да карат с повишено внимание в участъка.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
1457