Тир се е подпалил на АМ "Тракия". Инцидентът е станал на 59-ти километър в посока София. Шофьори алармират, че заради пламъци и пушек, видимостта е силно ограничена.
Към мястото пътуват екипи на пожарната. Очаква се в района да се образува задръстване.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Близо 40 пияни и дрогирани шофьори залови полицията днес
23.06.26 19:49
215
Ограничиха движението по АМ "Хемус" заради катастрофирал ТИР
23.06.26 18:18
175