Тежък инцидент е станал на Околовръстния път на София. За това сигнализира очевидец. Лек автомобил е самокатастрофирал, а предната му част е смачкана до неузнаваемост, пише GlasNews.bg
Няма жертви. По информация от Спешна помощ обаче мъжът е в тежко състояние, с политравма. Екип го кара към болница „Света Анна”.
На пожарникарите се наложи да режат ламарините на колата, за да извадят шофьора.
Катастрофата затруднява движението в района.
Снимки: Валентин Кодинов



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Тежка катастрофа край Божурище: Мъж е откаран в болница ВИДЕО
28.06.26 14:48
130
Военна техника ще мине по републиканската пътна мрежа
28.06.26 13:34
232