76-годишен мъж е загинал при пътнотранспортно произшествие. Инцидентът е станал вчера, около 05, 40 ч. на автомагистрала „Струма“, на спускането в района на с. Боснек посока София.
Лек автомобил „Опел“, управляван от жител на гр. Пещера при изпреварване се ударил в еластичната мантинела. Водачът е загинал на място.
Извършен е оглед от служители на ОДМВР – Перник и е започнато досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
629
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
2927