Шофьор е в болница след катастрофа вчера на главен път Пловдив – Хасково. Инцидентът е станал минути преди 7 часа. Според предварителната информация, в района на местност „Кемера“ лек автомобил „Фолксваген“ предприел неправилна маневра обратен завой и отнел предимството на тежкотоварен автомобил „Скания“.
При удара контузии получил 62-годишният водач на колата, който е оставен под лекарско наблюдение. Той и другият участник, на 53 години, са изпробвани за употреба на алкохол и наркотични вещества, стойностите са отрицателни. На местопроизшествието е извършен оглед. В рамките на образувано досъдебно производство работата по случая продължава.
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?