63-годишна жена е в болница, след като бе блъсната на пешеходна пътека вчера в Пловдив. Около 7.30 ч. е получен сигнал за произшествието на бул. „Никола Вапцаров“, където предимството на пешеходката било отнето от лек автомобил „Мерцедес“ с 30-годишен водач.
Пробите за употреба на алкохол и наркотични вещества на мъжа са отрицателни. С полицейска заповед той е бил задържан за срок до 24 часа.
По образуваното досъдебно производство работят служители от сектор „Разследване на престъпления по транспорта“.
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?