Движението по автомагистрала "Струма" и в двете посоки е пуснато в по една от лентите и се регулира от пътна полиция и служители на АПИ.
Очаква се до няколко часа всички пострадали автомобили и камиони да бъдат изтеглени и преминаването по аутобана да се нормализира.
В района няма задръствания, тъй като част от трафика преминава и през главен път Е-79.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Опашки на ГКПП „Маказа" изнервиха пътуващи към Гърция, хората чакат с часове СНИМКИ
14.06.26 14:39
1232