Журналистът Слави Ангелов публикува нови кадри от катастрофата с тир на АМ "Струма". Тя стана на разклона за село Мало Бучино, а като по чудо този път се е разминало само с един пострадал.
Тежкотоварният автомобил е разкъсал мантинелата между двете платна и се е ударил в кола.
Припомняме, че вчера при подобна катастрофа тир разцепи мантинелата на АМ "Тракия" и се вряза в кола. Загинаха трима души между, които и две деца, които са били от школата на Славия и са пътували за турнир в Албена. Двама души са в тежко състояние, а днес жената, която е в най-тежко състояние беше транспортирана от Ямбол в УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив.
Ето какво написа Ангелов:
ТИР преминава през мантинелите като през солети, навлиза в насрещното платно и мачка каквото му излезе насреща. Като с децата от "Славия" на магистрала "Тракия". Но на магистрала "Струма", малко след последния тунел в посока София. Този път няма деца. Няма жертви. Но лятото тепърва започва...
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало БучиноПри катастрофата има един пострадал