Отново тежка катастрофа с камион - този път на АМ "Струма". На разклона за село Мало Бучино се е образувала тапа от автомобили.

На видео в социалните мрежи се вижда, че тежкотоварният автомобил е разкъсал мантинелата между двете платна. От пресцентъра на МВР съобщиха за БНТ, че при катастрофата има един пострадал.