Огромно задръстване около 2 км се е образувало на 143 км на АМ „Тракия” посока Бургас. Причината за това е катастрофа между две коли, сигнализираха читатели. На място е пристигнала линейка и полиция.
Към този момент не е ясно дали има пострадали и каква е причината за инцидента, но по думи на очевидци, единият автомобил е с големи материални щети.



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
1202